Kukemuru Ambient toimub tänavu kodumaiste esinejatega

30/06/2020

Tagasi

Kukemuru Ambient festival toimub tänavu kaheksandat korda, sedapuhku Väinjärve ääres.

Kahepäevase sündmuse asemel saab publik tänavu osa ühepäevasest pikast maratonkontserdist.

Kui varem on festival presenteerinud kontsertidel ka mitmeid maailmanimega esinejaid, siis sedakorda lükkuvad need edasi järgmisesse aastasse ning piirdutakse vaid kodumaiste tegijatega.

Esinejate nimekirjas on paljude teiste seas helilooja-kitarrist Erki Pärnoja, tuntud fantaasiapillimängija Silver Sepp, trubaduur Meisterjaan ning kandlemängija Eva Väljaots.

Festivali kavast ei puudu ka traditsiooniline ambientmuusikaviktoriin, lisaks saavad kuulajad  tänavu osa ka kirjanik Valdur Mikita mõtisklustest Väinjärve ainetel.

Kontserdid toimuvad mini-lavadel, mis on jaotatud erinevatesse paikadesse festivalilalal (mõnda esinemist on publikul võimalik kuulata isegi paadiga järvel loksudes).Esmakordselt leiab Kukemuru Ambient raames aset ambient-tantsupidu, kus peale kontsertkava lõppu kell 02:00 astuvad üles DJ-d Keshob & Kaido Kirikmäe, kes lõpetavad varajastel hommikutundidel.

Festivalipiletid on müügil Kukemuru Ambient koduleheküljel www.kukemuru.ee

Kuni 15-aastastele(k.a.) külastajatele ja pensionäridele on festivalile sissepääs tasuta, lisaks tava-ja toetajapiletile on tänavu uudisena uudisena müügil ka perepilet.

Festivaliala avatakse 4.juulil kell 12.00, täpsema kavaga saab tutvuda SIIN

 

 

 

 

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background