Külade talimängud said hoo sisse. FOTOD!

Eile toimus Säreveres VIII Türi valla külade talimängude esimene etapp, kus osales 11 küla.

Kavas oli viis ala: lauatennis, kabe, discgolf, kaardimäng ja üllatusala. Lisaks selgusid ka Türi valla meistrid kabes ja lauatennises.

Kabes võitis Türi valla meistritiitli meeste klassis Jüri Siim Kringlikülast, naiste klassis Kadri Murumaa Kärust ning noorte klassis Andreas Kase Laupalt.

Lauatennises sai meistritiitli meestest Voldemar Tusis Lokutalt, naistest Nele Fuchs Rassilt ja noortest Andreas Kase Laupalt.

Külade arvestuses oli lauatennises ja kabes parim Käru, kaardimängu võitis Põikva ja discgolfi Särevere. Üllatusalaks oli topside ladumine, milles tunnistati parimaks Oisu.

Viie ala kokkuvõttes juhib võistlust Käru 129 punktiga, teisel kohal on Särevere 124 punktiga ning kolmandat ja neljandat kohta jagavad Näljaküla ja Põikva 123 punktiga.

Järgmine Türi valla külade talimängude etapp on kavas 23. veebruaril Väätsal, kus on plaanis suusatamine, reesõit, kelgutamine ja üllatusala. Kui ilmaolud ei lase etapil toimuda, leitakse lahendus, et võistlus muul viisil läbi viia.

Ann Valangu ja Hinge Limbergi tehtud fotosid vaata SIIT.