Külaselts taasavab raamatukogu

Järva-Madise Külaselts taasavab augusti alguses Järva-Madise raamatukogu.

Kuna tegemist on kodanikualgatusega, vajab raamatukogu toetust ja tuge, et pakkuda nii Järva-Madise küla elanikele kui ümberkaudsetele inimestele mitmekesist ja huvitavat lugemiskogemust.

Annetusteks on oodatud erinevad lasteraamatud eelkooliealistele lastele, raamatud nii nooremale kui vanemale koolieale, sealhulgas nii klassika kui ka uuem kirjandus, koomiksid ja lasteajakirjad, uuem ehk viimase paarikümne aasta jooksul ilmunud ilukirjandus noortele ja täiskasvanutele, ajatu kirjandusklassika, teatmeteosed nii lastele kui täiskasvanutele ning kohapeal kasutamiseks lauamängud ja pusled.

Samuti pakub külaselts võimalust usinatele raamatukogujatele, kes päriseks midagi ära anda ei raatsi, kuid on nõus mingiks perioodiks raamatuid nende kaudu teistele huvilistele välja laenutama ja ka ise samal viisil enda jaoks midagi uut avastama.

Kellel on taasavatavale raamatukogule midagi pakkuda, palutakse ühendust võtta e-posti aadressil kadri.kaarlep1@gmail.com või kirjutada sõnum Järva-Madise Külaseltsi Facebooki lehe postkasti.

Raamatukogu on Järva-Madise külas tegutsenud juba üle-eelmise sajandi lõpukümnenditest. Toona vedas raamatukogu tegemisi Järva-Madise Haridusselts ja nüüd on raamatukogu käimatõmbamise enda peale võtnud uus selts, sedakorda külaselts.

Kauaaegse Järva-Madise raamatukogu juhataja Laine Rannu sünnist möödub 2. augustil 100 aastat. Tema elu ja tööd mälestatakse 3. augustil algusega kell 16, mil avatakse ka endises Albu vallamajas asuv Järva-Madise raamatukogu.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background