Kultuurisõbra kandidaate saab esitada järgmise nädala lõpuni

Kandidaatide esitamine Konkursile Kultuurisõber 2018 on avatud veel tuleva nädala lõpuni, 2. detsembrini. Juba kaheksandat aastat toimuva konkursiga tunnustatakse eraisikuid, ettevõtteid või muid organisatsioone, kes on kultuurivaldkonda aasta jooksul toetanud rahaliselt või oma tegudega.

Kandidaate võivad esitada kõik kultuurivaldkonnaga kokku puutuvad organisatsioonid ning iga kultuurikorraldaja saab teha ühe ettepaneku. Kandidaatide hulgast valitakse välja kultuurisõbrad ning peapreemia ehk aasta kultuurisõbra laureaadid, kes selguvad traditsioonilisel Kultuurisõbra tseremoonial, mis sedakorda leiab aset 15. jaanuaril 2019 Tallinna lauluväljaku klaassaalis.

Kultuurisõbra kandidaadiks ei saa olla Kultuuriministeerium ja tema valitsemisala asutused, ka mitte nende töötajad või nende korraldatud projektid. Arvesse ei lähe ka teised riigiasutused või riigi enda ellu kutsutud organisatsioonid.

Kandidaadi esitamiseks tuleb täita Kultuuriministeeriumi kodulehel elektrooniline ankeet. Välja võib pakkuda ka varasematel aastatel esitatud organisatsioone ja isikuid. Mullu pälvisid aasta kultuurisõbra tiitli Utilitas ja Kristjan Rahu, Rain Lõhmus, Armin Karu, Eva ja Bengt Heyman ning Turid Farbregd.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background