Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp ootab aastapreemiate kandidaate

Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp ootab ettepanekuid maakonna kultuuri- ja spordivaldkonna parimate tunnustamiseks.

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid, kuid korraga võib igasse kategooriasse esitada vaid ühe kandidaadi.

Preemiaid jagatakse kolmes kategoorias: Kultuuripärl 2019, aastapreemia ja elutööpreemia.

Kultuuripärli preemiaga tunnustatakse kunsti-, rahvakultuuri- ning kehakultuuri ja spordivaldkonna inimeste tööd ning innustatakse erialast pühendumist. Kultuuripärli kandidaadiks võib esitada Järvamaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, kes on 2019. aastal maakonna kultuuri- ja spordielu edendamisel silma paistnud.

Aastapreemiaga tunnustatakse loome- ja spordiinimesi, kes on 2019. aastal Järvamaal mõjutanud vastava valdkonna arengut ja aidanud kaasa maakonna tuntusele. Aastapreemia kandidaadiks võib esitada nii füüsilise isiku kui isikute grupi.

Aastapreemiad jagunevad veel omakorda neljaks: Järvamaa kultuuritegija preemia, Järvamaa kultuurisündmuse preemia, Järvamaa sporditegija preemia ja Järvamaa spordisündmuse preemia. Aastapreemia esitamisel palutakse märkida, millisesse kategooriasse kandidaat esitatakse.

Elutööpreemiaga tunnustatakse isikut tema pikaajalise väljapaistva loomingulise või spordialase tegevuse eest. Elutööpreemia saajaks võib esitada vaid füüsilisi isikuid.

Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp ootab vabas vormis ettepanekuid 1. detsembrini e-posti aadressil liina.lehis@kulka.ee.

Kirja tuleb panna lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest 2019. aastal, sündmuse puhul selle kirjeldus ja elutööpreemia puhul elutöö kirjeldus. Lisada tuleb ka kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefoninumber ning e-posti aadress, sündmuse korral eestvedaja andmed).

Lisainfot jagab Liina Lehis telefonil 53304642 või e-posti aadressil liina.lehis@kulka.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background