Kuma ristsõnavõistlusest võttis osa kümme võistkonda

Foto: Signe Jõerand.

Ambla-Aravete koolis toimus  Kuma ristsõnavõistlus, millest võttis osa  kolme maakonna kuue kooli, kümme võistkonda. Esikolmikut lahutas vaid 6 punkti ja II-III koht selgus sama punktisumma juures III etapi lahendamise kiirusega (vahe vaid 2 sekundit).

Esikoha võitsid Aegviidu kool II võistkond koosseisus: Paula Liisa Jegorov,  Maria Kubja ja Genno Peegel.

Teise koha sai Lehtse kool II võistkond koosseisus: Kaisa Lukken, Laura Tamminen ja Leandra Lainevee ning kolmanda kohaga pidid sel korrral leppima Aravete keskkooli võistkond koosseisus: Kaspar Ausma, Christina Rohi ja Rico Rohi.

Tulemused:

                                                                               I voor              II voor             III voor          KOKKU
KOHT   VÕISTKOND                                     I-III kl.           IV-VI kl.        VII-IX kl.       PUNKTE
I          AEGVIIDU KOOL II                                 134                 138                  229                  501
Paula Liisa Jegorov,  Maria Kubja,
Genno Peegel
II         LEHTSE KOOL II *                                   118                  139                  238                  495
Kaisa Lukken, Laura Tamminen,
Leandra Lainevee
III       ARAVETE KESKKOOL *                           126                  139                  230                  495
Kaspar Ausma, Christina Rohi,  Rico Rohi
4. JÄNEDA KOOL I                                                 148                  137                  202                  487
 Harri Saareoks, Eudor Velleramm,
Joonas Tamme
5. LEHTSE KOOL I                                                   107                  138                  241                  486
Laurete Lainevee, Kristjan Gunnar Jeltsov,
Timo Stamm
6. AMBLA-ARAVETE KOOL I                                109                  127                  235                  471
Silver Nõlvak, Marta Kont,
Maris Jefimenko
7. TAMSALU GÜMNAASIUM II                             60                  139                  242                  441
Emily Curphey, Kirke Konnapere,
Kerstin Nurmsalu
8. AEGVIIDU KOOL I                                                68                 119                  242                  429
Katharina Kanger, Roosi Rütman,
Martin Joonas Mustonen
9. AMBLA- ARAVETE KOOL II                            113                  133                  162                  408
Karl Marten Kalle, Maiken Ojaniit
Robin Keerles
10. TAMSALU GÜMNAASIUM I                          28                    139                  226                  393
Kärt Vahisalu, Emma Lotta Vikk,
Maarja Kõiv
  *III vooru lahendamise aeg: Lehtse kool II – 5.25; Aravete KK – 5.27
Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background