Kutsehariduskeskuses toimub Oskuste ÖÖ

Täna toimub Eestis Euroopa kutseoskuste nädala raames suur kutsekoolideülene Oskuste ÖÖ, mille deviisiks on „Avasta oma anne“.

Valdavalt õhtusel ajal toimuvale Oskuste ÖÖle kutsutakse oma annet avastama kogu perega, sest tegevusi leidub igas vanuses huvilistele. Koolide programmid on väga mitmekülgsed, kust leiab nii kunsti, muusikat, tehnikat, maitsvat toitu, teatrit, tööstust, elektrit, mänge, kokkupuudet loomadega, harivaid töötubasid, tasuta teenuseid ning veel palju muud huvitavat.

Järvamaal saab oma annet avastada Järvamaa Kutsehariduskeskuse Paide ja Särevere õppekohtades, kus huvilisi oodatakse kell 17:00-20:30.

Paides on avatud õpilaste „Sügiskohvik“ ja „Kauplus“, maitsemeeled saab proovile panna kommi ja šokolaadi maitsmise pimetestis, komplekteerida saab andmeside kappi ning teha erinevad logistikaülesandeid.

Särevere Tehnikamajas on kavas mitmed autodega seotud tegevused, näiteks tulede reguleerimine ja rattavahetus, tutvustatakse erinevaid tööriistu ja seadmeid, õpetatakse sepistamist, määrata saab mulla lõimist, uurida seemneid ja traktoriga sõita.

Ehitusmajas on võimalus simulaatoril proovida mitmesuguste masinate juhtimist ning õppida dekoratiivviimistlust.

Särevere tallis räägitakse hobuse hooldamisest, tehakse nahatööd ning soovijad saavad kell 17:30 ja 18:30 ratsutamise algõpetust.

Paides toimuva kohta saab infot telefonil 55578348, Särevere Tehnika- ja Ehitusmaja infotelefon on 51945300 ning talli töötubade kohta saab infot telefonil 58507883.

Kokku osaleb Oskuste ÖÖl 20 kutsekooli üle Eesti, ülevaate kõikidest programmidest leiab kutsehariduse infoportaalist www.kutseharidus.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background