Lahkus Aivo Toomistu

30/10/2020

Tagasi

Aivo Toomistu. Foto: Kesknädal.

Eile, 29.oktoobril suri 60-aastasena Aivo Toomistu.

2018.aasta jaanuarist töötas Toomistu rahanduministeeriumi regionaalhalduse osakonna Järva talituse juhina.

Aivo Toomistu juured pärinevad Märjamaa kandist. Järvamaale, Aravetele sattus ta pärast abiellumist, kõrgkooli lõpetamise järgselt aastal 1982, paidekas sai temast neli aastat hiljem.

Aivo Toomistu kuulus Keskerakonda alates 2001.aastast. Tänavu 10.oktoobril  valiti erakonnale 14-liikmeline aukohus, kuhu kuulus teiste seas ka KE Järva osakonna aseesimees Aivo Toomistu.

Lisaks teenis ta Lions klubi Paide Bastion presidendina, seda teist korda. Klubi, millega ta liitus 1992.aastal, president oli ta ka 2000/2001. Kaaluka panuse eest Paide kogukonnale suunatud heategevusprojektide korraldamisel, autasustas Eesti Lions-piirkond 2019. aastal Aivo Toomistut Rukkilille teenetemärgiga.

2008. aastal pälvis Aivo Toomistu Põhja Politseiprefektuuri teenetemärgi silmapaistvate teenete eest.

2010.aastal pälvis Toomistu tulemusliku tegevuse eest Järvamaa ja Paide kultuurielu juhtimisel ning pikaajalise aktiivse tegevuse eest Paide linnavolikogu liikmena Järvamaa teenetemärgi.

Aivo Toomistu on töötanud Paide kultuurikeskuse asejuhatajana, Järva maavalitsuses kultuuriosakonna juhatajana, Väätsa vallavanemana, Paide linnavolikogu aseesimehena, Tallinna linnavolikogu keskfraktsiooni nõunikuna, Tallinna 32. keskkooli direktorina ja Haabersti linnaosa vanema asetäitjana.

Olles aastast 1979 ka teenekas pulmavanem ja õhtujuht, juhtis Aivo Toomistu ka ettevõtet Õnneagentuur OÜ.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background