Laulupeole on müüdud üle 60 000 pileti, tantsupeole tuleb müüki lisapileteid

XXVII laulupeo „Minu arm“ laupäevasele avakontserdile on eelmüügist müüdud või broneeritud üle 21 000 pileti ning pühapäevasele peakontserdile ligi 40 000 piletit.

XX tantsupeole vabaneb broneeringutest ja tagastustest veel täiendavad 700 piletit, mis jõuavad Piletilevis müüki täna keskpäevast.

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse juhataja Sten Weidebaum ütles, et peonädala alguseks on müüdud rohkem pileteid kui varasemate pidude eel samaks ajaks. Weidebaum lisas, et laulupeole saab pileteid osta ka väravast, kuid mõistlik on siiski järjekordasid vältida ja osta pilet eelmüügist. Internetist soetatud piletite puhul tuleks veenduda, et kaasa on võetud piletid, mitte arve. Piletid on äratuntavad triipkoodi järgi.

Tantsupeo esimene etendus toimub neljapäeval, 4. juulil ning teine ja kolmas etendus reedel, 5. juulil. Laulupeo „Minu arm“ eesti muusikaklassika avakontsert „Õpetajale“ toimub laupäeval, 6. juulil algusega kell 19 ning suurkontsert pühapäeval, 7. juulil algusega kell 14.

Kalevi staadioni väravad avatakse piletiga külastajatele üks tund enne etenduste algust. Laupäeval avatakse lauluväljaku Oru ja Lasnamäe väravad piletiga külastajatele kell 14, Mere värav pärast rongkäigu lõppu. Pühapäeval avatakse lauluväljaku kõik väravad piletiga külastajatele kell 12:30.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background