Laupäeval selguvad esimesed Järvamaa talvised discgolfi meistrid

Pilt on illustreeriv

Discgolf on kogunud aina populaarsust ja harrastajaid on Järvamaal väga palju. Tänu sellele otsustati korraldada esmakordselt Järvamaa discgolfi meistrivõistlused, et selgitada välja parimad Järvamaa mängijad. Mängitakse kahel korral 2×9 korvi ehk võistlejate paremus selgitatakse peale 36 korvi läbimist.

Rada mahutab korraga 45 mängijat, kui võistlejaid registreerub rohkem, siis on korraldajal õigus lisada rajale korve juurde, et võimaldada kõigil soovijatel võistlusel osaleda.

Esimesed Järvamaa talvised discgolfi meistrid selguvad juba laupäeval, 23. veebruaril Türi Kõrgessaare discgolfi rajal. Võisteldakse neljas vanuseklassis – mehed, naised, noormehed (sündinud 2002a. ja hiljem) ja neiud (sündinud 2002a. ja hiljem). Esimene ring algab kell 10 ja moodustatakse „autopuulid“ discgolfmetric.com abiga. Teine ring algab kell 13, kus minnakse rajale esimese ringi tulemuste alusel.  Hetkel on võistlusele kirja pannud erinevates klassides 46 mängijat.

Võistlusel saavad osaleda Järvamaal elavad, õppivad, töötavad ja Järvamaa spordiklubide liikmeskonda kuuluvad sportlased.

Võistlusele saab registreerida kuni võistluspäeva kella 9.45 SIIN!


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background