Laupäeval toimuv Muuseumiöö kannab nime „Öös on mustreid“

Laupäeval, 18. mail toimuval üle-eestilisel Muuseumiööl avavad rohkem kui 210 paika oma uksed viieks tunniks ja täiesti tasuta – toimub järjekorras üheteistkümnes Muuseumiöö, mis sel korral kannab pealkirja “Öös on mustreid”.

Lisaks muuseumitele on avatud kümned arhiivid, galeriid, mõisad ja kirikud, ent sel aastal on plaanis ka mitmeid ekskursioone ja bussiretki, mis kutsuvad avastama kultuuripärandit, millest muidu iga päev mööda kõnnime või sõidame.  Järvamaal korraldab bussiretke Järvamaa Muuseum/Ajakeskus Wittenstein. Retk stardib kell 12.00 ja kannab nime „Mustrimängud Järva-Madise kihelkonnas“. Reisi käigus külastatakse Aravete külamuuseumi, A.H. Tammsaare muuseumi Vargamäel, ja Albu mõisa.  Registreerimine ja bussikoha broneerimine telefonil 56682165. Osavõtutasu 2€

Järvamaalt avavad muusemiööl oma uksed veel A. H. Tammsaare Muuseum Vargamäel, Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa Muuseum, Eesti Jalgrattamuuseum Väätsal, Eesti Ringhäälingu Muuseum Türil ja Roosna-Alliku mõis.

Muuseumiööl on uksed avatud kell 18-23 ning sel ajal on sissepääs tasuta. Kõige parema ülevaate sellest, mis igas programmis osalevas muuseumis täpselt toimub, leiab SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background