Laupäevasele raadio sünnipäevale Veski-Sillal tuleb aegade suurim batuudipark!

Eks ole kõik harjunud suurte batuudijärjekordadega suurüritustel. Ja ehkki batuudid on laupäeval kell 17 tsikliparaadiga algaval Kesk-Eesti Tre Raadio sünnipäeval tasuta, korraldab mänguasjakauplus Pöialpoiss kohale kokku neli suurt batuuti, nii et võimalusi peaks jaguma kõigile. Batuudid pärinevad Türi ettevõttelt Crowey Entertainment OÜ, mis oma tegevusega on kiiresti kogu Eestis populaarsust võitnud. Nüüd pannakse kõik batuudid korraga Veski-Sillale üles.

Perepidu Veski-Sillal on tasuta sissepääsuga ning algab kell 17 tsikliparaadi ja -näitusega. Samaaegselt algavad ka kõikvõimalikud mängud ja võistlused, millest saavad osa võtta kõik soovijad – Paide Kaubakeskuse moeshow, Esvika pika kõrrega joomine, discgolf, Paide Kunstikooli läbi klaasi joonistamine, Paide Ehitustarvete kruvikeeramisvõistlus, Türi Ehitustarvete torniladumine, Paide Maksimarketi arvelauaga arvutamine, Servisauto joajuhtimine survepesuriga, Paide Kaubamaja õngitsemisvõistlus, Paide Majatarvete duell köögikaaluga jne.

Tegevus kestab kella 20ni, misjärel algab pidu Veski-Silla tantsuhallis, kuhu on mõistlik piletid osta juba Piletilevi eelmüügist. Peoõhtut alustab kell 21 algava kontserdiga kiirelt populaarsust võitev noor pop-rock ansambel The Sound ning seejärel saabuvad lavale Meie Mees ja Hellad Velled. Pidu kestab kella 3ni öösel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background