Lavale jõuab Paide teatri ja Sõltumatu Tantsu Lava koostöölavastus

20. novembril esietendub Paide Muusika- ja Teatrimajas Paide Teatri ja Sõltumatu Tantsu Lava (STL) koostöölavastus “Between Dreams and Drowning”.

Ursel Tilga ja Steffi Pähna tantsulavastus tegeleb armastuse, armumise ja armastatud olemise tagajärgedega. See on otsing nende abstraktsete ja mitmenäoliste printsiipide toore ja ürgse essentsi järele.

Etendaja Steffi Pähn: “Me oleme lõpuks ikkagi üksi. Alati. Ka siis, kui me oleme suhtes. Koos saame olla, aga alati jääb nii, et kaks inimest on koos. Mitte, et kahest saab üks. Ehk on see pigem sümbioos? Ja sellepärast saabki ainult endaga tegeleda, ennast painutada, ennast tundma õppida.”

“Sümbioos on loodusest kõige parem võrdlus. Aga on oht, et see sümbioos võib kergesti muutuda parasiitluseks. Sümbioosi hoidmine on hästi keeruline. Selle nimel tulebki tööd teha,” lisab lavastuse kaasautor Ursel Tilk.

Lavastuse pealkiri ning idee sündisid Ursel Tilga (Paide Teater) ja Belgia tantsukunstniku Lore Borremansi mõtetest ja tunnetest. Samanimeline lavastus etendub hooajal 2020/2021 Borremansi lavastusena ka Belgias.

Lavastuse autorid ja etendajad on Ursel Tilk (Paide Teater) ja Steffi Pähn (Nuku), dramaturgid Maike Lond Malmborg ja Alissa Šnaider.

Paide Muusika-ja  Teatrimajas saab lavastust vaadata 20. novembril, 6. ja 7. detsembril. Sõltumatu Tantsulaval saab seda vaadata 22. ja 23. novembril ning 11.-13. detsembrini.

Etendus kestab 70 minutit.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background