Liiklemiskord Hammerbecki põhikooli juures muutub

Alates neljapäevast, 2. maist on hommikusel tipptunnil Epiim Spordihalli parklasse autode sissesõit keelatud, et suurendada Hammerbecki põhikooli õpilaste liiklusturvalisust ning vähendada Aiavilja tänava liikluskoormust.

Läbisõit ega peatumine ja parkimine pole lubatud argipäeviti kell 7:30-8:00. Peagi saavad üles ka vastavad liiklusmärgid.

Ettepanek liiklusturvalisuse osas midagi paremaks muuta tuli koolilt endalt, kuna hommikuse tipptunni ajal on autode voog Aiavilja tänavas peaaegu katkematu ning lapsed peavad liikuma sõidukite vahel.

Kõne all, kuidas seisu parandada, oli mitu varianti. Variandi spordihalli parkla pooleks tunniks sulgeda pakkus välja linna korrakaitsekomisjon. Sissepääs Hammerbecki põhikooli hakkab olema ainult läbi Aiavälja tänava poolse värava.

Paide linnavalitsus loodab autojuhtide, lastevanemate ja spordihalli külastajate mõistvale suhtumisele, sest nii saab vältida liiklusohtlikke olukordi ja lapsed saavad ohutumalt kooli. Lastevanematel, kes oma lapsi hommikul autoga kooli toovad, palutakse parkida Selveri või muusika- ja teatrimaja parklasse.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background