Linnameeskond alistas Narva Transi

Laupäeval peeti Narvas Premium liiga 10. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja JK Narva Trans.

Mõlema meeskonna hooaja esimene mäng murul peeti väga kehvades oludes, kus tugevale tuulele lisaks kimbutasid mehi nii paduvihm kui ka jahe temperatuur. Väljak oli pehme ja ladusa jalgpalli asemel võis mängu kokku võtta kui armutu võitluse.

Avapoolajal tulid Paide parimad võimalused läbi Yann Michael Yao, kes vasturünnakul testis Narva puuriluku Marko Meeritsa valvsust. Teine poolaeg oli enne tulist lõppu üsna võimalustevaene, kus parim šanss oli vahetusmees Tarmo Neemelol, kuid pall lendas meetrijagu postist mööda.

87. minutil teenis Neemelo penalti, mille realiseeris Henri Välja ja kohtumine lõppeski Paide Linnameeskonna 1:0 võiduga.

Liigatabelisse on kümne vooruga kogunenud 20 punkti ning hetkel püsib Linnameeskond kuue võidu, kahe kaotuse ja kahe viigiga endiselt 3. kohal.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees laupäeval, 18. mail kell 19 kodustaadionil, kus vastaseks on Tartu JK Tammeka.