Linnameeskond alistas Narva Transi ja püstitas rekordi

Eile peeti Narvas Kalev-Fama staadionil Premium liiga 31. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja JK Narva Trans.

Võitluslikus ja tulises kohtumises pani Paide oma paremuse maksma 70. minutil, kui Edgar Tur pääses Sander Sinilaidi söödu järel vasaku jalaga löögile, pall võttis vastaste mängijast rikošeti ja lendas Transi väravavahi selja taha ning kohtumine lõppeski Paide Linnameeskonna 1:0 võiduga.

Eilne võit oli 31 vooru jooksul Linnameeskonna väravavahi Mait Toomi ja kogu meeskonna jaoks tänavu juba 17. nullimänguks. Toom on sellega tänavu ka Premium liiga edukaim väravavaht, teisel kohal oleval Sergei Lepmetsal on kirjas 12 nullimängu.

Sündis ka üks omalaadne klubi rekord, mida Paide Linnameeskond suutis 11 meistriliiga hooaja jooksul näidata esmakordselt: mitte kunagi varem ei ole Paide suutnud ühe meeskonna vastu kõigis neljas mängus oma väravat puhtana hoida. Tänavu see lõpuks õnnestus ehk kohtumised Narva Transiga on kolmel korral lõppenud Linnameeskonna 1:0 võiduga ja ühel korral jäädi 0:0 viiki.

Liigatabelis jätkab Paide Linnameeskond 3. kohal, olles teeninud 68 punkti.

Järgmine kohtumine ootab Linnameeskonda ees 6. oktoobril kell 13 koduväljakul, kus vastaseks on Nõmme Kalju.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background