Linnameeskond alistas Pärnu Vapruse

Eile peeti Pärnus Premium liiga 25. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Pärnu JK Vaprus.

Kohtumine algas kurjakuulutavalt, sest vaatamata suurele mängulisele ülekaalule ei suutnud paidelased avapoolajal korralikku lööki Vapruse väravaraamidesse saata. Teisel poolajal pandi käiku juurde ja üha rohkem tsenderdusi leidis tee Pärnu kasti. Juhtuma hakkas siis, kui vahetusest sekkusid Tarmo Neemelo ning Pärnut läbi ja lõhki tundev Henri Hanson.

63. minutil saatis palli vastaste väravavõrku Martin Kase, 70. minutil Tarmo Neemelo ja 78. minutil Henri Välja ning kohtumine lõppeski Paide Linnameeskonna 3:0 võiduga.

Liigatabelis asub Paide Linnameeskond 33 punktiga 6. kohal.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab ees juba laupäeval koduväljakul, kus vastaseks tuleb Tartu JK Tammeka.