Linnameeskond alistas Soome esiliiga meeskonna

Paide Linnameeskond pidas viimase hooajaeelse kontrollmängu, kus vastaseks oli Soome esiliiga meeskond Ekenäs IF.

Esimese 7 minutiga jäi linnameeskond 0:2 kaotusseisu, kuid 20. minutil vähendas Paide kaotusseisu minimaalseks, kui Kristofer Piht realiseeris peaga Joseph Saliste tsenderduse. Viik tuli 41. minutil, mil Bruno Caprioli vajutas pooleldi käärlöögiga Edgar Turi tsenderuse vastaste väravavõrku. Järgmise tabamuse sai kirja Sergei Mošnikov 52. minutil ning Joseph Saliste vormistas 80. minutil lõppseisuks 4:2.

Paide Linnameeskond mängis Ekenäs IF-i vastu koosseisus Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Bruno Caprioli, Joseph Saliste, Sergei Mošnikov, Kristofer Piht, Edgar Tur ja Ander Ott Valge ning varumeestepingil olid Marten Ritson, Siim Aer, Joel Kokla, Kevor Palumets ja Kevin Kauber.

Premium liiga avavoor on kavas juba laupäeval, 7. märtsil, mil Paide Linnameeskonda võõrustab Sportland Arenal Tallinna Kalev.