Linnameeskond alistas Tartu Tammeka

Reedel peeti Paides Premium liiga 21. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Tartu JK Tammeka.

Suviselt palav mänguõhtu pakkus linnastaadionile kogunenud 364 pealtvaatajale kiire tempoka mängu, kus avapoolajal pani Linnameeskond vastaste puuriluku mitmel korral proovile. Edu saavutati 39. minutil, kui Karl Mööli söödu järel pääses Henri Välja üks-üks olukorda. Jaol oli ka Akim Sairinen Tammekast, kes lõi omavärava.

Teisel poolajal lõi penaltist 2:0 võiduvärava Henri Välja, kes selle tabamusega sai kirja oma hooaja 7. värava.

Liigatabelis püsib Paide Linnameeskond 43 punktiga 3. kohal. Peetud on 21 kohtumist, millest 13 on lõppenud võiduga, 4 viigiga ja 4 kaotusega.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab ees 3. augustil, mil koduväljakul tuleb vastaseks JK Narva Trans.