Linnameeskond alistas Viljandi Tuleviku

Laupäeval peeti Paides Premium liiga 30. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Viljandi JK Tulevik.

Avapoolajal kulus Paidel külaliste viiemehelise kaitseliini murdmiseks 41 minutit, mil Sander Sinilaid palli kastist Viljandi võrku saatis. Teisel poolajal tabas viljandlasi kohe külm dušš, kui Ander Ott Valge juba 15. sekundil seisuks 2:0 lõi.

Hea soolovärava lõi 53. minutil Yann Michael Yao ning oma teise tabamuse lisas 70. minutil Sander Sinilaid ja kohtumine lõppeski Paide Linnameeskonna 4:0 võiduga.

Linnameeskond tõusis mõneks tunniks tabelis suisa teisele kohale, möödudes ühe punktiga Levadiast, kuid nemad said koduväljakul Narva Transi üle raske 1:0 võidu ja nii on Paide 30 vooru järel endiselt kolmas.

Rekordiline punktisaak aina kasvab ja nüüd on Linnameeskonnal koos juba 65 silma. Levadial on 67 punkti, kaks mängu vähem pidanud Floral liidrina 69 punkti ja samuti kaks mängu vähem pidanud Nõmme Kaljul neljandana 58 punkti.

Paide Linnameeskond mängis koosseisus Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Edgar Tur, Bruno Caprioli, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Henri Välja ja Ander Ott Valge ning varumeestepingil olid Mattias Sapp, Siim Aer, Kristjan Pelt, Sören Kaldma ja Kristofer Piht.

Järgmine kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees juba pühapäeval, 29. septembril, kui Narva Kalev-Fama staadionil minnakse vastamisi JK Narva Transiga.