Linnameeskond alustas Premium liiga hooaega võiduga

Reedel peeti Hiiu kunstmurustaadionil Premium liiga 1. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju FC.

Mängu eel tabas Linnameeskonda korralik tagasilöök, sest õnnetu jalavigastus jätab vasakääre Yann Michael Yao vähemalt poolteiseks kuuks palliplatsilt eemale. Seni hooajaeelsetes kohtumistes 4-3-3 mänguskeemi kasutanud peatreener Vjatšeslav Zahovaiko alustas seekord Alassana Jatta ja Kevin Kauberiga ees ning Henri Väljaga kümne peal.

Paide näitas mängu avaminutitest, et tänavu soovitakse kaitses näidata uut taset ning Nõmme Kalju oli üsna kohmetu. Omadele häälekalt kaasa elanud Kalju fännid said esimese ehmatuse osaliseks 38. minutil, kui Alassana Jatta virutas vastaste väravavõrku tugeva pommlöögi.

Teise värava lõi 56. minutil Kevin Kauber ja kohtumine lõppeski Paide Linnameeskonna 2:0 võiduga.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Linnameeskonda ees juba 17. märtsil kell 13 koduväljakul, kui vastaseks tuleb Tallinna FC Flora.