Linnameeskond alustas taliturniiri kaotusega

Reedel toimus Eesti Jalgpalli Liidu Jalgpallihallis taliturniiri esimene kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja FC Flora.

Paide poolel alustasid mängu testimisel viibiv Hispaania keskkaitsja Mikel Gurrutxaga ja Gambia noortekoondise äärekaitsja Muhammed Sanneh, samuti ka hooajaeelsed täiendused Alassana Jatta, Mait Toom ja Karl Mööl.

Kohtumine algas tuliselt ja juba avaminutil sai Toom teha korraliku tõrje ning teisel pool platsi sai Jatta hakkama korraliku pealelöögiga. Siiski oli mäng oodatult rabe, kuna mõlemal meeskonnal on käsil raske ettevalmistusperiood.

Flora haaras eduseisu 41. minutil, kui Vlasi Sinjavski mängis vasakul äärel esmalt üle Mööli, seejärel ka Kristjan Peldi ning terava palli värava suunas lükkas õnnetult võrku vasakkaitses muidu väga korraliku partii teinud Sanneh.

Teisel poolajal vahetas peatreener Zahovaiko planeeritult pea kogu koosseisu välja. Aktiivselt sekkus ründefaasis Paide värskeim täiendus Andre Järva, kelle söödule ei ulatunud napilt jalga vastu panna Paidega treeniv Kevin Kauber. 83. minutil luhtas Flora väravavahi Kristen Lapa hiilgav tõrje ja väravalatt Järval seisu viigistamise.

86. minutil tegi floralane Herol mitmele Paide Linnameeskonna mehele ära ja virutas Rene Merilole püüdmatult posti kõrvale seisuks 2:0, millega kohtumine ka lõppes.

Paide Linnameeskonnal tugev töö jätkub ja järgmisel laupäeval ootab ees kohtumine FC Kuressaarega.