Linnameeskond III kindlustas edasipääsu veerandfinaali

Eile peeti Paides Väikese Karika 1/8 finaali kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond III ja Lasnamäe FC Ajax.

Teise liiga Põhja/Ida piirkonnas mängiv Lasnamäe Ajax on sisuga võistkond, kellega eriti karikamängudes tuleb tõsiselt arvestada. Mängu avaminutitest oli selge, et Paide häälestatus on hea – tegutseti distsiplineeritult, kannatlikult ja tehniliselt omal tasemel.

Läbimurre tuli kohtumise 35. minutil, kui Kaarel Kivimägi palli vastaste väravavõrku toimetas. 57. minutil suurendas skoori Tanel Tuuleveski ja 59. minutil Volodja Erdei ning kohtumine lõppeski Paide Linnameeskond III 3:0 võiduga.

Eilse võiduga Lasnamäe FC Ajaxi üle kindlustas Paide Linnameeskond III edasipääsu Väikese Karika veerandfinaali.