Linnameeskond III kindlustas tabelis liidripositsiooni

Laupäeval Paide linnastaadionil peetud II liiga Lõuna/Lääne piirkonna kohtumises alistas Paide Linnameeskond III lähima konkurendi Tallinna JK Kalev III tulemusega 5:2 ja kasvatas liigatabelis eduseisu 9 punktile.

Linnameeskond III väravad lõid Andre Mägi 6. minutil, Martin Ustaal 20. minutil, Rene Puhke 61. minutil, Priit Raal 87. minutil ja üks värav läks kirja vastaste omaväravana.

Liigatabelis on Paide Linnameeskond III 55 punktiga esikohal, kuid mängida on veel 4 liigavooru.

Järgmine  kohtumine ootab Linnameeskond III ees 6. oktoobril, kui Kuressaare kunstmurustaadionil on vastaseks FC Kuressaare II.

Laupäevases võidumängus oli Paide Linnameeskond III koosseisus Sten-Marten Vahi, Andre Mägi, Carl Tubarik, Johannes Kukebal, Meelis Peitre, Martin Ustaal, Priit Raal, Kaarel Kivimägi, Marek Tiik, Rene Puhke, Lauri Varendi, Igor Rabtšuk ja Rauno Kööp.