Linnameeskond III läheb puhkusele liidrina

Paide Linnameeskond III võttis pühapäeval II liiga Lõuna/Lääne piirkonna keskpaika tähistavas 13. vooru kohtumises raske 2:1 võidu Pärnu JK Vaprus II üle ja läheb puhkusele tabeliliidrina.

Raeküla staadionil peetud kohtumisel valitses suvele vastav kuum leitsak ning mõlema meeskonna jaoks ei olnud mäng füüsiliselt kergete killast.

Linnameeskond III oli kogu kohtumise vältel pallivaldamises pigem domineerivam, kuid vahel jättis väljak oma jälje viimase kolmandiku lahendustele ja läbimurret leida ei olnud kerge.

Pärnu meeskond läks kohtumist juhtima 20. minutil, kuid 37. minutil määras kohtunik Paide kasuks penalti, mille Rene Puhke realiseeris. Paide Linnameeskond III võiduvärava lõi 69. minutil Kaarel Kivimägi.

Liigatabelis on Paide Linnameeskond III liider, olles 13 mänguga kogunud 35 punkti. Teisel kohal on Tallinna JK Kalev III, kellel on hetkel veel üks mäng varuks ja võidu korral tabelis kokku 31 punkti. Kolmandal kohal on Pärnu JK Vaprus II 23 punktiga.

Paide Linnameeskond III alustas Pärnu JK Vaprus II vastu koosseisus Raiko Mets, Rene Puhke, Johannes Kukebal, Markus Mats Lellsaar, Marek Tiik, Silver Neemelo, Priit Raal, Martin Ustaal, Kaarel Kivimägi, Volodja Erdei ja Tarmo Paju ning vahetusest sekkusid Konstantin Kotivnenko, Margus Pahtma ja Igor Rabtšuk.

Nüüd võtab meeskond lühikese puhkuse ja alustab uuesti ettevalmistust juuli keskel. Esimene mäng pärast pausi on kavas 30. juulil, kui Väikese Karika veerandfinaalis minnakse Pärnu Raeküla staadionil vastamisi Pärnu JK Poseidoniga. Esimene liigamäng pärast pausi on 4. augustil Haapsalu linnastaadionil, kus vastaseks on Läänemaa JK.