Linnameeskond III lõpetas põhihooaja võiduga

Pühapäeval Paides toimunud II liiga Lõuna/Lääs piirkonna viimase mänguvooru kohtumises alistas Paide Linnameeskond III külla sõitnud FC Kuressaare II tulemusega 6:1.

II liiga Lõuna/Lääs piirkonna võidu juba eelmises voorus kindlustanud Linnameeskond III ei andnud külalistele palju hingamisruumi ja esimese poolaja 24. minutiks oli seis juba 4:0. Külalised lõid küll ühe värava enne poolajale minekut tagasi, kuid kodus oma hooaja viimast kohtumist pidanud pallurid lisasid teisel poolajal seisule veel 2 vastuseta väravat.

Hooaja jooksul pidas Paide Linnameeskond III 33 kohtumist, millest 28 lõppes võiduga, 3 kaotusega ja 2 viigiga. Enim väravaid lõid Rauno Rikberg (32 väravat) ja Lauri Varendi (20 väravat).

Linnameeskond III alustas viimase mänguvooru kohtumist koosseisus Raiko Mets, Rene Puhke, Markus Mats Lellsaar, Carl Tubarik, Lauri Varendi, Priit Raal, Chris Lee, Volodja Erdei, Eerik Reinsoo, Ervin Kõll ja Rauno Rikberg ning vahetusest sekkusid Margus Pahtma, Marek Tiik, Martin Ustaal ja Igor Rabtšuk.

II liiga finaalis on vastaseks II liiga Ida/Põhi piirkonna võitja Põhja-Tallinna JK Volta.