Linnameeskond III pääses Väikese Karika poolfinaali

Eile peeti Pärnus Raeküla staadionil Väikese Karika veerandfinaali kohtumine, kus Paide Linnameeskond III alistas tulemusega 3:0 Pärnu JK Poseidoni ja tagas sellega edasipääsu Väikese Karika poolfinaali.

Poseidon ei ole seni suutnud omavahelistes kohtumistes Linnameeskond III vastu võitu saavutada ja juba avaminutitest kaldus mäng pigem paidelaste poole. Läbimurre saabus 19. minutil, kui järjekordse läbisöödu peale spurtinud Volodja Erdei karistusalas maha tõmmati. Penaltipunktilt oli täpne Rene Puhke ja viis meeskonna 1:0 juhtima.

Teisel poolajal alustas Paide taas tempokalt ja hästi mängitud nurgalöögijärgses olukorras sai värava eest löögile Lauri Varendi, kes tegi 56. minutil seisuks 2:0. Kolmanda värava löömiseks läks veel veidi aega, kuid survet jätkates ja mängu dikteerides oli kiire vasturünnaku järel täpne Kaarel Kivimägi, kes 71. minutil vormistas lõppseisuks 3:0.

Paide Linnameeskond III alustas Poseidoni vastu koosseisus Sten-Marten Vahi, Rene Puhke, Carl Tubarik, Johannes Kukebal, Lauri Varendi, Silver Neemelo, Priit Raal, Eerik Reinsoo, Martin Ustaal, Volodja Erdei ja Kaarel Kivimägi ning vahetusest sekkusid Meelis Peitre, Marek Tiik ja Margus Pahtma.

Järgmiseks kohtumiseks sõidab Paide Linnameeskond III pühapäeval, 4. augustil Haapsallu, kus II liiga Lõuna/Lääne piirkonna kohtumises tuleb vastaseks Läänemaa JK.