Linnameeskond III võitis II liiga meistritiitli

Laupäeval toimus Sportland Arenal II liiga finaalkohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond III ja FCI Tallinn.

Paide alustas kohtumist teravalt ja läks 29. minutil Lauri Varendi väravast 1:0 juhtima. Teise poolaja alguses, 47. minutil, lõid vastased 1:1 viigivärava.

Penatliseerias oli esimese viie lööja järel seis jätkuvalt viigis, kuid siis FCI Tallinn eksis ja Paide Linnameeskond III krooniti 6:5 penaltitega II liiga meistriks.

Linnameeskond III mängis FCI Tallinna vastu koosseisus Allar Toom, Andre Mägi, Carl Tubarik, Markus Mats Lellsaar, Johannes Kukebal, Martin Ustaal, Chris Lee, Eerik Reinsoo, Priit Raal, Kaarel Kivimägi, Lauri Varendi, Rauno Rikberg ja Silver Neemelo ning varumeestepingil olid Sten-Marten Vahi, Marek Tiik, Margus Pahtma ja Igor Rabtšuk.