Linnameeskond ja Kalev tegid võitlusliku viigi

Eile peeti Paides Premium liiga eelviimase ehk 35. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja JK Tallinna Kalev.

Juba 6. minutil saatis Michael Lilander karistuslöögi Kalevi värava ristnurka, kuid eduseis ei kestnud kaua ja juba 10 minuti pärast lõid vastased viigivärava. Järgmise värava lõid vastased 41. minutil ja juba 44. minutil vormistas Yann Michael Yao lõppseisuks 2:2.

Viigipunkt tõstis Paide Linnameeskonna saldo 48 punkti peale, mis kordab klubi 2016. aasta punktirekordit.

Hetkel on Linnameeskond liigatabelis 5. kohal, kuid kindel see veel pole, kuna 6. kohal oleval Tartu JK Tammekal on 46 punkti ja mõlemal meeskonnal on pidada veel üks kohtumine. Kui viimases voorus Tammeka vastast võidab, tuleb ka Linnameeskonnal viimases mängus võit vormistada, sest võrdsete punktide korral oleks eelis tartlastel.

Linnameeskond on võtnud eesmärgiks panna hooajale ilus punkt ja koguda esmakordselt üle 50 punkti. Premium liiga viimase vooru kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees juba laupäeval, 10. novembril, kui kodustaadionil tuleb vastaseks Viljandi JK Tulevik.