Linnameeskond korraldas taas väravatesaju [GALERII]

Eile peeti Paides Premium liiga 16. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja FC Kuressaare.

Linnameeskond pani 351-pealise publiku rõkkama juba 30. sekundil, kui Alassana Jatta palli vastaste väravavõrku saatis. Järgmised väravad 24. ja 40. minutil lõi taas Jatta, 44. minutil tegi skoori Ander Ott Valge, 75. minutil Jatta, 79. minutil Siim Aer ning viimase värava lõi jällegi Alassana Jatta 91. minutil veidi enne lõpuvilet. Kohtumine lõppes Paide Linnameeskonna 7:0 võiduga.

Jatta esimese värava näol oli tegemist Premium liiga selle hooaja kiireima tabamusega. Varasemalt kuulus tiitel Linnameeskonna kapten Andre Frolovile, kes 3:0 võidumängus sahistas Tallinna Kalevi väravavõrku 40. sekundil.

Liigatabelis on Linnameeskond 33 punktiga endiselt 4. kohal. 16 kohtumisega on kogutud 10 võitu, 3 viiki ja 3 kaotust.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees laupäeval, 22. juunil kell 16 Maardus, kus vastaseks on Maardu Linnameeskond.