Linnameeskond korraldas väravatesaju

Laupäeval peeti Tallinnas Sportland Arenal Premium liiga esimese vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja JK Tallinna Kalev.

Kohtumine algas Paide täielikul domineerimisel, kus esimese paarikümne minuti jooksul said mehed üheksal korral testida Kalevi puuriluku Karl Andre Vallneri valmisolekut.

Esimene värav saadi kirja 36. minutil, kui Karl Mööl saatis palli vastaste väravavõrku. Kuus minutit hiljem, 42. minutil vormistas värava Joseph Saliste. Vaid kaks minutit hiljem oldi taas rünnakul ja 44. minutil suunas Siim Luts palli väravasse.

Teise poolaja alguses, 56. minutil sai Siim Luts kirja oma teise värava ning 61. minutil teenis Kristofer Piht penalti, mille ta ka realiseeris. Vaid neli minutit hiljem, 65. minutil sai oma teise tabamuse kirja Joseph Saliste ning 77. minutil vormistas Saliste Caprioli söödu järel kübaratriki.

Võõrustajate auvärav sündis 80. minutil Eduard Golovljovi löögist, kuid Paide väravatesadu ei olnud veel lõppenud – vahetusest mängu sekkunud Ander Ott Valge, kellel täitus 100. mäng Paide eest, lajatas lõppeseisuks 8:1.

Selle võiduga pööras Paide Linnameeskond ajalooraamatus uue lehekülje – nimelt ületati aastatel 2016 ja 2019 korratud 7:0 mänguskoori, mis seni oli Linnameeskonna suurimaks võiduks Premium liigas.

Paide Linnameeskond mängis koosseisus Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Muhammed Sanneh, Sergei Mošnikov, Andre Frolov, Bruno Souza Caprioli, Joseph Saliste, Kevin Kauber, Edgar Tur, Siim Luts, Kristofer Piht ja Ander Ott Valge. Varumeestepingil olid Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla ja Siim Aer.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Linnameeskonda ees 14. märtsil, kui kodustaadionil tuleb vastaseks JK Narva Trans.