Linnameeskond lõi karikamängus 13 väravat

Paide Linnameeskond korraldas eile Evald Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis korraliku väravatesaju, kui külla sõitnud Põhja-Tallinna JK Volta alistati tulemusega 13:0.

Esiliiga B-s mängivale Voltale tegi Linnameeskond esimese tormihoiatuse juba kohtumise 5. minutil, kui kapten Andre Frolov viis kodumeeskonna juhtima. Poolajale mindi juba seisult 4:0.

Teisel kolmveerandtunnil jätkas Paide Linnameeskond 109 pealtvaataja ees selge domineerimisega, mil külalised lasid oma väravavõrku sahistada veel üheksal korral. Viis väravat sündisid mängu viimase 10 minuti jooksul.

Kohtumises sai viis väravat kirja Yann Michael Yao, kaks lisasid juurde Patrick Sylva, Sander Sinilaid ja Muhammed Sanneh ning ühe värava lõid Andre Frolov ja Karl Mööl.

Paide Linnameeskond mängis eilses karikamängus koosseisus Mattias Sapp, Muhammed Sanneh, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga Barruetabena, Siim Aer, Karl Mööl, Sören Kaldma, Bruno Souza Caprioli, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Edgar Tur, Patrick Silva ja Tanel Neubauer. Varumeestepingil olid Mait Toom ja Rait Õlge.