Linnameeskond mängis Taliturniiril Floraga viiki

Pilt: Janek Eslon

Paide Linnameeskond lõpetas tänavused Taliturniiri kohtumised 1:1 viigiga valitseva meistri FC Floraga.

Avapoolajal tegi Paide aktiivset pressingut, millega Flora kaitsjad jäid tihtilugu raskustesse. Flora haaras juhtohjad 27. minutil, kui Mikel Gurrutxaga eksis palli mahavõtmisel ning Rauno Sappinen veeretas palli tühja väravasse.

63. minutil andis Bruno Caprioli terava korneri, Flora kaitsjad ei suutnud palli klaarida ja Martin Kase lõi mõnelt meetrilt lõppseisuks 1:1.

Paide Linnameeskond teenis Taliturniiril kolm võitu ja ühe viigi ning Premium liiga alguseni on jäänud veel 3 nädalat. Kui ilmaolud on soodsad, sõidab Linnameeskond 29. veebruaril Soome, et pidada maha viimane hooajaeelne kontrollmäng Soome esiliigas palliva Ekenäs IF-iga.

Paide Linnameeskond mängis Taliturniiri viimases kohtumises koosseisus Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Bruno Caprioli, Joseph Saliste, Andre Frolov, Siim Luts, Sergei Mošnikov, Edgar Tur, Kristofer Piht ja Edrisa Lubega. Varumeestepingil olid Rene Merilo, Joel Kokla ja Kristjan Pelt.