Linnameeskond pidi Levadia paremust tunnistama

Eile peeti Paides Premium liiga 7. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja liigatabeli liider FCI Levadia.

Tulises ja kaartiderohkes kohtumises asusid külalised mängu juhtima 38. minutil, kui pall õnnetult Muhammed Sannehi kannast väravasse läks. Teise värava lõid vastased 87. minutil, kui nad teenisid penalti ja mille Jevgeni Budnik realiseeris. Kohtumine lõppeski FCI Levadia 2:0 võiduga.

Teine poolaeg kujunes rohkem sõjaks kui jalgpalliks: kohtunik Roomer Tarajev näitas mängu jooksul koguni 13 kollast kaarti. Mängu lõpetasid mõlemad meeskonnad kümnekesi, sest kollaste kaartide tulemusel eemaldati Paide poolt Muhammed Sanneh ja Levadia poolt Juri Tkatšuk. Seejuures lendas Tkatšuk Kevin Kauberile nii ohtlikult sisse, et Linnameeskonna ründaja kaotas kukkudes hetkeks teadvuse, kuid suutis siiski mängu jätkata.

Võimalus revanšiks avaneb Paide Linnameeskonnal juba kolmapäeval, kui meeskonnad on vastamisi Evald Tipneri karikamängu veerandfinaalis. Kohtumine Paide kunstmurustaadionil algab 24. aprillil kell 19.