Linnameeskond pidi Nõmme Kalju paremust tunnistama [GALERII]

Eile peeti Paides Premium liiga 13. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju.

Kalju läks kohtumist juhtima 40. minutil Linnameeskonna omaväravast, kui kastis toimunud segaduse tõttu põrkas pall Kristjan Peldist väravasse. 75. minutil suurendas Robert Kirss edu veelgi ja kohtumine lõppes Nõmme Kalju 2:0 võiduga.

Hetkel püsib Paide Linnameeskond liigatabelis 26 punktiga endiselt 3. kohal, edestades neljandal kohal asuvat Nõmme Kaljut 1 punktiga ning jääb teisel positsioonil paiknevast FCI Levadiast maha vaid 2 punktiga.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees pühapäeval, 2. juunil kell 19 A. Le Coq Arenal, kus vastaseks on Tallinna FCI Levadia.