Linnameeskond pidi Taliturniiril vastaste paremust tunnistama

Reedel toimus Eesti Jalgpalli Liidu Jalgpallihallis Taliturniiri kolmas kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Tartu JK Tammeka.

Paide alustas hästi ja juba 35. sekundil üritas Andre Frolov käärlöögiga skoori avada. Tammeka esimene pealelöök tuli 9. minutil, kuid Andre Paju sooritus oli Mait Toomi jaoks kerge saak. 16. minutil oli Frolovil veelgi parem šanss, aga pall lendas ristnurgast mööda.

33. minutil võttis gambialasest ründaja Alassana Jatta mitu Tammeka meest ette, kuid tugev löök oli ebatäpne. Vastupidiselt mängupildile lõid avavärava hoopis tartlased, kui suluseisu-hõngulises olukorras oli Mait Toom Sander Kapperi terava löögi vastu võimetu.

Teiseks poolajaks tegi peatreener Vjatšeslav Zahovaiko plaanitult neli vahetust, kuid noorte asenduste õnnetu prohmakas kinkis Tammekale 56. minutil 2:0 edu, kui Kristjan Pelt lõi omavärava.

Linnameeskond sai auvärava kätte 82. minutil, kui Andre Järva hea tsenderduse võttis Tarmo Neemelo kenasti maha ja kohtumine lõppes Paide Linnameeskonna 1:2 kaotusega.