Linnameeskond sihib Premium liiga punktirekordit

Reedel peeti Tallinnas Hiiu staadionil Premium liiga 34. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju.

Avapoolajal mängis Paide väga julgelt ja nõmmekad ei suutnud praktiliselt midagi luua. Ander Ott Valgel oli skoori avamiseks suurepärane võimalus, kuid kogenud Pavel Londak oli valvel ja tõrjus. Nõmme Kalju püüdis ohtrate tsenderdustega Paidet karistada, kuid kaitseliin püsis kindlalt.

Teisel poolajal pani Nõmme Kalju mitu käiku juurde ja riske võttes suruti võimsalt. Linnameeskond võitles ennastsalgavalt ja oma Premium liiga karjääri esimese nullimängu teinud 17-aastane Rene Merilo oli väravas tubli: 64. minutil tõrjus ta liiga parima väravaküti Liliu lähilöögi.

Viimasel veerandtunnil käis Paide kastis juba tõeline turmtuli, kuid liialt ühekülgselt ja vägisi võiduväravat otsinud Nõmme Kalju seda kodustaadionil seekord ei suutnudki. Vahepeal juba käeulatuses tundunud meistritiitel ei ole nüüd enam kindel – hetkel on nii Nõmme Kaljul kui FC Floral tabeliliidritena võrdselt 80 punkti.

Paide Linnameeskonna jaoks tähendas 0:0 viik seda, et tänavu on punkte võetud kõikidelt meeskondadelt ja esikolmiku vastu enamasti suurelt alla jäänud Linnameeskond tegi kaitses oma hooaja parima esituse.

Paide Linnameeskonnal on enne kaht viimast vooru kirjas 47 punkti ja sihikul nii 5. koht kui ka klubi ajaloo punktirekord, mis püsib 2016. aastast 48 peal.

Järgmine kohtumine ootab Linnameeskonda ees juba pühapäeval, kui kodustaadionil tuleb vastaseks JK Tallinna Kalev.