Linnameeskond teenis hooaja suurima võidu

Reedel peeti Paides Premium liiga 15. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Viljandi JK Tulevik.

Linnastaadionile kogunenud 332-pealine publik nägi tõelist väravatesadu, kui Paide Linnameeskond alistas selle hooaja suurima võiduga Viljandi Tuleviku 6:0.

Linnameeskonna viis 30. minutil juhtima Alassana Jatta, kelle jaoks see oli hooaja kuuendaks väravaks. Teisel poolajal läks aga tõeliseks väravatesajuks: 59. minutil lõi Yann Michael Yao seisuks 2:0, kolm minutit hiljem sai oma hooaja esimese värava kirja Karl Mööl, 73. minutil sahistas vastaste väravavõrku vahetusest mängu sekkunud Ander Ott Valge, kelle jaoks oli see samuti hooaja esimeseks väravaks, 77. minutil tegi skoori Sander Sinilaid ning kohtumisele pani punkti Ander Ott Valge iluvärav 88. minutil.

Hetkeks tõusis Linnameeskond liigatabelis 30 punktiga kolmandale kohale, aga kuna Nõmme Kalju võitis koduväljakul Narva Transi, viisid nende võidupunktid Paide Linnameeskonna tagasi neljandaks.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees juba kolmapäeval, 19. juunil kell 19 koduväljakul, kus vastaseks on FC Kuressaare.