Linnameeskond teenis rekordpubliku ees viigipunkti

Eile peeti Paides Premium liiga 27. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora.

Kohtumisele oli tulnud kaasa elama 710 pealtvaatajat, mis märgib klubi ajaloo uut rekordpubliku arvu. Senine kodumängude rekord pärines aastast 2018, mil 10. augustil käis 3:3 viigimängu FC Floraga vaatamas 636 inimest.

Paide jaoks algas kohtumine kerge ehmatusega, kui Erik Sorga pani 11. minutil Linnameeskonna väravalati värisema. Edasi haarasid paidelased juhtohjad enda kätte, kui 26. minutil Karl Mööli poolt teele pandud pall võttis rikošeti Andre Frolovist, kes tabloole 1:0 tõi.

Teisel poolajal tuli Flora mängu isukamalt, mis päädis 56. minutil ka viigiväravaga.

Kuigi kohtumises oleks kummalgi meeskonnal olnud võimalus kaalukauss enda kasuks pöörata, lepiti tasavägises kohtumises viiki.

Tallinna FC Flora on tänavu ainus Premium liiga meeskond, kellelt Paide Linnameeskond polnud veel punkte napsanud.

Liigatabelis jätkab Linnameeskond 56 punktiga kolmandal kohal, olles 27 vooruga tabelisse teeninud 17 võitu, 5 viiki ja 5 kaotust.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees 14. septembril, mil Kuressaare linnastaadionil minnakse vastamisi FC Kuressaarega.