Linnameeskond teenis Saaremaal võidu

Eile peeti Kuressaares Premium liiga 6. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja FC Kuressaare.

Viies esimeses mängus sama algkoosseisu kasutada saanud Linnameeskond pidi seekord tegema mitu vangerdust – mängus Narvaga hüppeliigesetrauma saanud Alassana Jatta kõrval oli haiguse tõttu väljas ka Kevin Kauber ning tervisega kimpus olnud Sören Kaldma alustas pingilt. Nii said oma võimaluse Ander Ott Valge ja Andre Järva ning esmakordselt algkoosseisu kuulunud 17-aastane Joel Kokla.

Kohtumine algas Paide jaoks otsivalt ja kontrollivalt. Kohe esimestel sekunditel oli Kuressaarel väike võimalus, kuid Mait Toom suutis halvima ära hoida. Esimesel poolajal tekitati nii mõnigi võimalus, ent vastaste puurilukud Magnus Karofeld ja Roland Kütt olid oma ülesannete kõrgusel.

Teisel poolajal jätkas Paide värava otsimist ja töö kandis vilja mängu 58. minutil, kui Andre Frolovile tehti viga ning Henri Välja viis karistuslöögist Linnameeskonna 1:0 juhtima. Sellise seisuga kohtumine ka lõppes.

Paide Linnameeskonna jaoks oli tegemist juba Premium liiga hooaja viienda nullimänguga. Liigatabelisse on kuue vooruga kogunenud 13 punkti ning hetkel asub Linnameeskond nelja võidu, ühe kaotuse ja ühe viigiga endiselt 3. kohal.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees pühapäeval, 21. aprillil kell 15 koduväljakul, kus vastaseks on Tallinna FCI Levadia.