Linnameeskond teenis viigipunkti

Reedel peeti Hiiu kunstmurustaadionil Premium liiga 20. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju.

Oodatult algas tabeli võrdsete omavaheline kohtumine võitluslikult. Avapoolajal haaras kiirelt initsiatiivi Paide, kes asus Nõmme Kaljut domineerima ja kiiret väravat otsima. 21. minutil kandis otsing vilja ning Ander Ott Valge viis Linnameeskonna 1:0 juhtima.

Teisel poolajal asusid väljakuperemehed paidelasi rohkem survestama, tekitades rohkelt ruumi ohtlikeks momentideks. Kuigi Linnameeskond püsis ning proovis omakorda lahti muukida vastaste kaitseliini ja väravat, sai otsustava tabamuse kirja Sander Sinilaid, kes seisu õnnetust omaväravast 77. minutil viigistas.

Liigatabelis jätkab Linnameeskond 3. kohal, olles teeninud 40 punkti ja edestab sama punktiarvuga Nõmme Kaljut.

Järgmine kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees laupäeval, 26. juulil kell 19:30 koduväljakul, kus vastaseks on Tartu JK Tammeka.