Linnameeskond teenis Viljandist kolm võidupunkti

Eile peeti Viljandis Premium liiga 23. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Viljandi JK Tulevik.

Paide asus kohtumist domineerima ning mängu jooksul pandi vastaste väravavaht ja kaitsjad mitmel korral põhjalikult proovile. Linnameeskonna avavärava lõi Yann Michael Yao, kes 32. minutil saatis Kristofer Pihtilt saadud palli väravasse.

Teisel poolajal tulid võõrustajad väljakule suurema tuhinaga. 55. minutil teenisid nad penalti, mille kapten Kaimar Saag edukalt realiseeris. 1:1 viigiseis oli aga Paidele äratuskellaks, mis pani mehed platsil veelgi enam ründama ja võiduväravat otsima. Suur pingutus kandis vilja 76. minutil, kui Andre Frolov palli Yao söödu järgselt vastaste väravasse suunas ja kohtumine lõppeski Paide Linnameeskonna 2:1 võiduga.

Pärast Premium liiga 23. vooru kohtumist jätkab Linnameeskond liigatabelis 3. kohal, edestades kaks kohtumist vähem pidanud Nõmme Kaljut kuue punktiga.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees laupäeval, 17. augustil, kui A. Le Coq Arenal minnakse vastamisi Tallinna FCI Levadiaga.