Linnameeskond tegi kaotusest hoolimata ajalugu

Eile peeti Tartus Tamme staadionil Premium liiga 35. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja Tartu JK Tammeka.

Avapoolaega paremini alustanud Linnameeskond asus kohtumist juhtima 13. minutil, kui Yann Michael Yao suunas Bruno Caprioli tsenderduse peaga kapten Andre Frolovi suunas, kes selle tabamusega vormistas oma hooaja 7. värava.

Teise kolmveerandtunni alguses jäi Paide kiirelt 2:1 kaotusseisu ja 73. minutil suurendasid vastased edu veelgi, kui Martin Kase suunas palli õnnetult omaväravasse.

Kui tundus juba, et mäng oli tehtud ja Linnameeskonnal enam sõnaõigust pole, andis Caprioli pika söödu ette, mille Tammeka mängija võttis küll maha, aga pall põrkus edasi Kaseni, kes lõi tabloole lõppseisuks 3:2.

Hoolimata eilsest kaotusest on Paide Linnameeskond teinud ajalugu – esimest korda klubi ajaloos on kindlustatud Premium liiga 4. koht. Meistriliiga hooaeg saab läbi laupäeval, 9. novembril, kui kodustaadionil võõrustatakse FCI Levadiat.