Linnameeskond tuli Kuressaarest võiduga

Laupäeval peeti Kuressaares Premium liiga 28. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja FC Kuressaare.

Kuressaare on kodumängudel alati pakkunud võitluslikku mängu, mis ei puudunud ka sel korral. Avapoolajal oli Linnameeskonnal küll mitu head võimalust skoori avamiseks, ent vastaste kaitseliin näitas head tööd.

Murrang toimus 62. minutil, kui Karl Mööl mängis karistuslöögi pikalt lahti, mis jõudis Ander Ott Valgeni, kes omakorda tõstis palli ilusti üle Magnus Karofeldi pea, viies tabloole seisu 1:0. Järgmine värav sündis 75. minutil, kui Martin Kase andis vasakult hea pika tsenderduse, millele Mikel Gurrutxaga pääses vabalt peaga löögile. Minut hiljem pääses löögile kapten Andre Frolov, kes vormistas lõppseisuks 3:0.

Liigatabelis on Paide Linnameeskonnal 59 punkti ja endiselt kolmas koht.

Järgmine kohtumine ootab ees juba kolmapäeval, 18. septembril, mil Maardu kunstmuruväljakul minnakse vastamisi hetkel tabeli viimase koha omaniku Maardu Linnameeskonnaga.