Linnameeskonna kapten lõi hooaja kiireima värava

Reedel peeti Tallinnas Premium liiga 12. vooru kohtumine, kus vastamisi olid Paide Linnameeskond ja JK Tallinna Kalev.

Mäng algas vägevalt, kui juba 40. sekundil lõi Linnameeskonna kapten Andre Frolov värava, mis on Premium liiga hooaja kiireim tabamus. Tänavu on avaminutil nähtud veel ühte väravat, mille lõi 53. sekundil Nõmme Kalju mees Igor Subbotin 5. vooru mängus Viljandi Tulevikule.

52. minutil tekkis Paidel uus moment, kui karistuslöögist lõi Henri Välja seisuks 2:0. Järgmine värav sündis 81. minutil, kui Karl Mööl andis vahetusest sekkunud Alassana Jattale hea söödu, mille viimane vastaste väravavõrku suunas ja kohtumine lõppes Paide Linnameeskonna 3:0 võiduga.

Paide Linnameeskond on Premium liigas väga heas hoos, olles võitnud neli järjestikust mängu. Hetkel püsib Linnameeskond liigatabelis 26 punktiga endiselt 3. kohal, edestades neljandal kohal asuvat Nõmme Kaljut 4 punktiga ning jääb teisel positsioonil paiknevast FCI Levadiast maha vaid 2 punktiga.

Järgmine kohtumine ootab Paide Linnameeskonda ees juba homme, 28. mail kell 19:30 kodustaadionil, kus vastaseks tuleb Nõmme Kalju.