Lõppes Ambla Spordiklubi seeriavõistlus rannavolles

20/07/2020

Tagasi

Seeriavõistluse üldarvestuse esikolmik

Ambla Spordiklubi traditsioonilisel 4-etapilisel rannavolle seeriavõistlusel Järvamaal Aravetel osales sel suvel 29 võistkonda 48 mängijaga Võrust, Tartust, Viljandist, Tallinnast, Tapalt, Rakverest Harjumaalt ja Järvamaalt.

Seeriavõistluse kokkuvõttes jagus põnevust kuni viimase etapi viimaste mängudeni, kus Tartu/Viljandi võistluspaar Kunnar Kangro/Kert Kärner alistasid kõik konkurendid ja tulid üldvõitjaks.

Üldarvestuse II koha saavutas Väätsa/Türi võistkond Ilmar Mõttus/Aivo Laidla ja III koha parim kohalik võistkond Martin Tamlak/Taavi Leinart. 4.kohale jäid Margus Õun/Mersin Võrno, 5.kohale Kristo Fedoritš/Kevin Helimets ja 6.kohale Marek Palandi/Marco Palandi.

Individuaalarvestuses autasustati 10 paremat mängijat ja lõpliku paremuse selgitamiseks tuli teha ka lisamäng. Üldvõitjaks tuli Kunnar Kangro Kert Kärneri ja Martin Tamlaku ees. Esikolmikule järgnesid Kristo Fedoritš, Aivo Laidla, Ilmar Mõttus, Taavi Leinart, Mersin Võrno, Margus Õun ja Kevin Helimets.

Viimasel etapil toimus ka lisavõistlus servimise täpsusele ja siin teenisid eriauhinnad Karl Jakobson, Andres Leismann ja Kunnar Kangro.


Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background