Maaeluministeeriumi hõbemärgi pälvisid neli järvalast

Maaeluminister Tarmo Tamm andis  Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Järvamaalt pälvisid hõbemärgid: Maie Kukk, kes rajas Poaka külla Kirna talli ning on treener ja hobusekasvataja. Mirja-Mai Urve, kes on Järvamaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja, ta on põllumajanduse valdkonnas loomakasvatusega seotud aineid õpetanud alates 1980. aastast. Theo Aasa, kes on Põllumajandusameti Järva-Rapla keskuse peaspetsialist maaparanduse valdkonnas. Ta on pikaajalise kogemusega ja juhendab aktiivselt ka nooremaid kolleege. Vello Vilu, kes on Järvamaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja,  ta on põllumajanduse valdkonnas mehhaniseerimise aineid õpetanud alates 2004. aastast.

Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background