Maamessil osaleb 10 Järvamaa ettevõtet

Foto: maamess.ee

25.-27. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses iga-aastane maaelu suursündmus Maamess, millest võtab osa ka 10 Järvamaa ettevõtet.

Maamess on Eesti suurim mess, mis toob igal aastal kokku sadu ettevõtteid ning kümneid tuhandeid külastajaid. Tänavu on messist osa võtmas 480 firmat 12-st riigist. Kümnendik eksponentidest on välismaist päritolu, ülejäänud Eestist. Maamessi projektijuhi Margus Kikkuli sõnul on tänavu osalejaid kõikidest Eesti maakondadest.

Järvamaalt osalevad messil Jaanitalu singivabrik OÜ, Türi Bel-Est OÜ, Taure AS, Baltic Agro Machinery OÜ, TS-Hydraulic OÜ, Wile Farm, Bergwald OÜ, HUMUS by PMT, Järvamaa Kutsehariduskeskus ja Aita Raudkivi.

Aastaid on Maamessil traditsioon tõsta uudiseid esile messinaeltena. Tänavu saavad sellise tunnustuse 14 eksponaati, millest üks ka Järvamaalt. Baltic Agro Machinery OÜ toob messipubliku ette Kramer II generatsiooni teleskooplaaduri, mille juhiabisüsteemiga saab töörežiime ette valmistada ning vähendada juhtimisel rutiinseid töid.

“Ettevõtjad suhtuvad Maamessi tõsiselt ning hoolitsevad selle eest, et külastajatel oleks võimalik tutvuda valdkonna suuremate uudistega. Ka tänavu on Maamessil hulgaliselt masinaid ja seadmeid, mida esmaesitletakse Eestis või Baltikumis just siin,” rääkis korraldaja.

Maamess avatakse külastajatele neljapäeval, 25. aprillil kell 10.

Maamessi osalejaid, ajakava ning skeeme näeb Maamessi kodulehelt.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background