Maanteeamet tunnustab eluhoidjaid

Juba 11. korda annab Maanteeamet välja Liiklusohutuse auhinda, millega tunnustatakse liiklusohutuse ja -hariduse edendajaid. Maanteeamet kutsub kõiki asutusi, ettevõtteid ja üksikisikuid esitama oma kogukonna säravaid inimesi, liiklusohutustegusid ja -sündmusi. Auhinna nominente saab esitada hiljemalt 21. oktoobriks.

Auhinnad antakse välja seitsmes kategoorias, sh nii regioonipõhiselt kui ka üleriigiliselt nendeks on: kohaliku omavalitsuse auhind, vastutustundliku ettevõtte auhind, liiklusohutuse eeskuju auhind, aasta üllataja auhind, koostööpartneri auhind, sündmuse auhind ja õpetaja auhind, mille alla kuuluvad lasteaedade ja koolide õpetajad, autokoolide õpetajad ja liikluskoolitajad ning noorsootöötajad ja vabatahtlikud.

Kandidaate saab esitada  e-posti aadressile diana.okas@mnt.ee või posti aadressile Vallikraavi 2, Rakvere 44314, pealkirjaga “Liiklusohutuse auhind”. Kandidaadi üles seadmiseks tuleb esitada ettepanek, kus põhjendatakse nominendi esiletõstmist. Vajalikud dokumendid on leitavad Liikluskasvatuse koduleheküljel.

Tunnustuse pälvivad isikud valib välja Maanteeameti moodustatud komisjon. Tunnustuse saajaid tänatakse 28. novembril toimuval pidulikul vastuvõtul.

Maanteeameti Liiklusohutuse auhinda antakse välja alates 2009. aastast. Auhinna eesmärk on väärtustada ning avaldada tunnustust isikutele ja organisatsioonidele, kes on isikliku eeskuju, tööalase või ühiskondliku tegevusega silma paistnud liiklushariduse korraldamise või liiklusohutuse arendamisega.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background