Maaturismiettevõtted avavad uksed

Homme avavad maapiirkonna turismiettevõtted juba kuuendat korda külastajatele uksed ning tutvustavad oma ettevõtet ja teenuseid.

Osaleda saab matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, osaleda töö- ja õpitubades, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, teha tutvust taluloomadega, käia kuumas saunas ja teha veel palju muud põnevat.

Järvamaal ootavad homme külastajaid Eesti Jalgrattamuuseum, Kilplaste teemapark ja Eesti Piimandusmuuseum.

Jalgrattamuuseum on avatud kella 11st 18ni ning kell 12 ja 14 tehakse muuseumis ekskursioone. Kogu päeva vältel näidatakse filmiprogrammi jalgratta ja jalgrattatööstuse ajaloost ning mängida saab ka aardejahi stiilis mõistatusmängu.

Kilplaste teemapark on avatud kella 11st 17ni ning kell 14 on kavas kilplaste humoorikas elamusretk pargis ja Kilplaste Nõukojas. Päeva jooksul toimuvad erinevad käsitöö õpitoad, avatud on kohvik ning kaasa saab osta toredaid meeneid ja käsitööd.

Piimandusmuuseum ootab külalisi kella 11st 16ni ning maja tutvustavad ekskursioonid toimuvad kell 12 ja 14. Avatud on pop-up kohvik, osaleda saab külastajamängudes ning maitsta Teeotsa talu krõbedaid magusaid ja soolaseid vahvleid ja käsitööleiba.

Täpse Eesti Maaturismi avatud uste päeva info ja pakkumised leiab aadressilt www.maaturism.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background